Átadtuk a Körösök Völgye Natúrpark Vetélkedő díjait a legjobban teljesítők számára

A Körösök Völgye Natúrpark Egyesület 2018 februárjában 3 fordulós vetélkedő sorozatot hirdetett meg általános iskolás tanulók számára. A győztes csapat képviselheti Egyesületünket a 2018. május 18-20. között megrendezésre kerülő Országos Natúrparki Vetélkedőn.

A Körösök Völgye Natúrpark munkaszervezete, a Körösök Völgye Natúrpark Egyesület „Körösök Völgye Natúrparki vetélkedő” címmel csapatversenyt hirdet 5-8. osztályos tanulók számára. A vetélkedő célja, hogy a tanulók jobban megismerjék a térséget, a települést, ahol élnek. Számos csapatottól érkezett magas színvonalú megfejtés, azonban két csapat kiemelkedő eredménnyel zárt.

Első helyezettként képviselheti a Körösök Völgye Natúrparkot a békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola „Neutronok csapat”. Frankó Julianna, Nagy Dóra, Vargiecz Réka és Velki Kata kiemelkedő teljesítményt nyújtott a vetélkedő során.

Második helyezettként zárt a Sarkadi Általános Iskola Gyulai úti telephelyének „Fantasztikus Négyes” csapata: Baracsi Imre, Szabó Dávid, Sajti Vivien és Balogh Brigitta csapattagokkal.

Gratulálunk minden résztvevőnek, és sok sikert kívánunk a győztes csapatnak az Országos Vetélkedőn való részvételhez.